| Swear a întrebat:

dati-mi si mie niste servere de metin private mai usoare ( nu imi spuneti metin 2 gx )

9 răspunsuri:
| Swear explică:

Nu am cerut un server prin hamachi alea da se inchid foarte repede am cerut un server oficial...happy oricum mersi pentru raspuns

| Angelsergiuboy a răspuns:

Niciunu

n-are rost in 2 luni se reseteaza sau iei ban pentru ca nu esti din tara respectiva

sau se inchide serveru si iti pierzi timpu dejaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun, frezetime mt2, pe fun sunt GM Chaz si anama01 si pe frezetime sunt GA ciprian

| iiKiduuu a răspuns:

Www.metin2zet.com

S'a deschis recent în 2013, te așteptăm!
by Vinnie

| viorelvaduva a răspuns:

Iti zic eu niste metine tari Metin2 Epical are ratele 550 cresti ff bine iteme evlouezi unsor si mai e unu Metin2 PVP GM Mode da asa se numeste dai search pe google si o sa vezi funda plzz

| s1ndr0m a răspuns:

Uite aici: FrzMt2, Mt2Ezy,Mt2 Guabina, Mt2 hammer/light vot pls?smug

| Stefan_Seceleanu_1990 a răspuns:

Metin2 European e super daca aveti nev de mine ma cheama XxXSteFAnxX ceva de genu va ajut cu itm

| SuntDinGalati a răspuns:

Sall! Sunt metine private : http://www.metin2fun.ro/ si frezetime mt2 :http://frzmetin2ro.servegame.com/