| Steficool a întrebat:

Sunt un fan FNaF, si de muult am o intrebare care sta neaflata. Care este povestea toy-urilor din FNaF 2?

2 răspunsuri:
| Frunzescu a răspuns:

Au venit sa inlocuiasca versiunile vechi (facute din piesele lor)
Si mangle e rupta de copii ei fiind furiosi ca l-au inlocuit pe foxy cu o fata (chhââm *tusit. curva *tusit )

| ZardRock a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la gaza magica, acolo gasesti multe chestii interesante despre fnaf 2, chiar si celalalte, sper ca te-am ajutat!