| TheHuman000 a întrebat:

Care este povestea din fnaf 4?
Dau funda celui mai clar si mai detaliat raspuns.

4 răspunsuri:
| Anton_Keny_Dan_1988 a răspuns:

Uita-te aici mituri si legende fnaf 4 comfirmated

| Teo_Teo_1988_Bdec a răspuns:

Dupa muscatura, copilul,(vezi in minigamerul din noaptea a 5 cea muscatura)a fost dus la spital. Era in coma. El vizeaza. dar acela nu e un vis frumos (adica cu curcubee sau unicorni) este fnaf 4. In fnaf 4 esti in cosmarul copilului muscat care ii viseaza pe animatronii din piterie.(nu esti in casa copilului, esti in spital)

| Robardino a răspuns:

Este ziua lui crying child la Fredbear's family diner niște bully l-au luat pe sus către Fredbear i-ei l-au pus în gura lui voiau doar să îl sperie știau că făcea o pauză și se arde un circuit deodată toți țipă fug după a fost dus la spital băieților care au făcut-o le-a părut rău el a intrat în comă avea coșmare cu animatronii dar mai înfricoșători

| GameritzaCandy a răspuns:

Dupa ce copilul a fost muscat de Fredbear in 1987 la Pizzeria Fredbear Family Dinner Purple Man i-a omort pe ceilalti copii care au cauzat incidentul (Freddy, Chica, Bonnie si Foxy) pentru a ascunde dovezile si pentru a se razbuna.Insa dupa muscatura copilul are diferite halucinatii cauzate de lucrurile pe care acesta le vede in mini-gameuri, de exemplu si-a imaginat-o pe Mangle stricata ca in camera surorii sale. Animatronii sunt cosmarurile sale (Nightmare ), jucariile din camera animatronii din FnaF 2, copilul cu balon din mini-game este Ballon Boy, Springtrap tot din mini-game. Sper ca te-a ajutat