| bestia69k20 a întrebat:

Sura Am sau War corp?
Salutare TPU. Dupa un timp de 8 luni m-am gandit sa ma apuc din nou de metin2ro si nu stiu ce sa aleg.Pe mine ma intereseaza pvm nu pvp si de aceea nu stiu ce sa aleg.Uni spun ca mentalu e cel mai bun(am jucat pe mental si sura dar pe private,pe ro doar mental)si spun ca sura e doar pentru farming, alti spun ca sura e cel mai bun! Deci ce sa aleg?(Eu vreau sa fac lv 105 chiar daca stiu ca va dura vreo 4-5 ani,dar am exp in metin, joc cam de 2 ani)

Răspuns Câştigător
| SomnoroasePasarici a răspuns:

Depinde ambele sunt f bune dar daca alegi sura cartile sunt mai ieftine si poti ajunge mai repede la g-p, si atunci este si mai bine Funda?

1 răspuns:
| M4RK a răspuns:

War corp e mai bun, si eu joc Metin2 ro pe Taurus.