| Vlad_1383 a întrebat:

big hug Am si eu o intrebare despre metin2RO stiu, pare ciudat dar da e parca mai frumos ro fata de private. Am o intrebare cam pueriladar pe mine nu prea ma captat aceasta parte a jocului. Care este cel mai bun caracter PvM (Pe ala PvP il stiu si nu e Warioarul in nici un caz, depinde mult de constructie eu cred ca e Mage pe Leac urmat de Sura Bm si Ninja Lama, Mage pe leac e cel mai greu de facut ). Insa eu tot nu stiu care e cel mai bun PvM adica nu ma refer sa joc cu el, il vreau doar pentru iteme gen Dropper(sau farmmer cum i se mai spune ). Eu am un Sura Bm de lvl 17 (am inceput de ieri) si stiu cum sa-l construesc etc dar am nevoie de iteme gen FMS, Medalii. lucruri care pica ff greu la personajele PvP... Si nu stiu ce sa aleg intre Sura Arme si War Mental. Warul pe mental il stiu ca bate bine dar in schimb l-am incercat mai demult iar sansa lui la drop mi se pare mica iar la Sura arme nu am incercat. Eu vreau un caracter care sa reziste bine in Zona Breslei si in Temnita. Astept sfaturi si dau funda!

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

War meitnal e. Credemă am 3 ani de jucat metin happy

1 răspuns:
| DyaMeDinNh0u a răspuns:

Eu am o idee mult mai buna... poti sa-ti empire mt2 si intr-o saptamana ai macar lvl 80 si acolo toate-s bune si frumoase cand pe RO te chinui asa de mult! Oricum mult noroc cu RO! big grin