| Marin_5335 a întrebat:

Știți careva cum se numește un joc, în care ești o oaie neagră printre oi albe, și trebuie să le f#$, dar trebuie să ai grijă să nu aibă nori cu furtună.
Iar un cioban și un câine vor să te prindă. Când cazi într-o baltă de trimită la alta. Iar dacă o oaie nu ai satisfăcut-o cât trebuie, vine după tine și îți trage niște coarne.La unele nivele parcă era o navă extraterestră care dacă te băgai în lumină, te lua sus și te trimite-a jos ori bat, ori invincibil pentru o buca' de vreme. Jocu' e cu nivele, puncte și vieți, la sfârșit îți treci numele. E ceva de genu Black Sheep (Oaia neagră), cred!,?
Nevoie urgentă... Dau fundă!
Iar care știe un joc cu vampirii super pe calculatator, și unu cu mașini monstruoase, curse nebune mi-ar fi de ajutor.

1 răspuns:
| RockNGreen a răspuns:

Sven
Sven 2
Monster Truck