| xPaulFTWYT a întrebat:

Știe cineva cum să mă joc fortnite pe niște cerințe mai slabe? Procesorul suportă fortnite dar placa video am citit că trebuie să fie minim un Intel HD Graphics 4000 și eu am Intel HD Graphics 520. Știe cineva cum mă pot juca fortnite pe laptopul asta? (Nu contează dacă e pe cele mai slabe setări).

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Din moment ce tu nu ai minimul de componente pentru joc, orice program e inutil. nu ai ce sa setezi la placa video. daca e instalata corespunzator merge la putere maxima, programe pentru asa ceva nu sunt

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Singura solutie e "very low" toate graficile si cand intrii in joc, iesi din celalalte aplicatii, deci, daca nu ai minimul necesar, nu cred ca merge

| xPaulFTWYT explică (pentru j1NNNx):

Asta faceam si acum mai de mult dar tot la fel... Puteai sa imi spui (daca stiai) un program niste setari pentru placa video sau ceva.
RASPUNS INUTIL!

| j1NNNx a răspuns (pentru xPaulFTWYT):

Din moment ce tu nu ai minimul de componente pentru joc, orice program e inutil. nu ai ce sa setezi la placa video. daca e instalata corespunzator merge la putere maxima, programe pentru asa ceva nu sunt