| Ionut58282856 a întrebat:

Știe cineva un joc pentru Android în care poți vinde pe bani reali armura, avatarul etc?

1 răspuns:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Pe bani reali nu poti vinde nimic din lumea virtuala...
Dar mai exista multi profani, care au bani si platesc pentru a cumpara contul unui joc online cu totul...
Asta se rezolva la mica intelegere, unul da ID-ul si parola iar celalalt plateste ori pacaleste... dupa cum ai norocul.
Eu unul nu folosesc niciodata astfel de metode neortodoxe.
Poti incerca sa cauti ceva DLH-uri la jocul respectiv, sa-l joci mai usor...
Dar sa faci bani reali vanzand cai verzi pe pereti, nu prea cred,
dar te sfatuiesc sa vorbesti cu Adminul jocului respectiv, care o sa-ti spuna daca este posibil.
Joc placut in continuare!
rorro.