| SCOOBftw a întrebat:

Tocmai am cumparat o licenta pentru steam, activat joc, etc.

Dar vreau sa stiu daca-l pot impartii cu un prieten.

Adica sa joc si eu si el, nu in acelasi timp, pentru ca nu cred ca se poate, dar daca-l folosim asa se poate inchide contul de steam?

2 răspunsuri:
| Graff a răspuns:

Da il poti imparti atata timp cat nu intrati in acelasi timp, nu va fi banat contul

| sebi0000 a răspuns:

Poti sa dai contul de steam la cine vrei si acea persoana are acces la toate jocurile tale. si nu iti poate inchide contul de Steam.