| akedy a întrebat:

Salutare am o problemă destul de gravă cu contul de Steam, contul este cumpărat dar contul este pe malul meu este parola mea și este si steam guard activat pe telefonul meu.Ideea e ca nu stiu cum proprietarul vechi poate să recupereze când vrea.Ce pot face în acest caz? Pot muta jocurile pe alt cont?(fără family mod). Fundaa, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Schimba-ti adresa de email si scoate toate persoanele de la family din setari, dai pe manage family library sharing si dai la toti revoke si ar trebui ca doar tu sa ai acces la cont

| Adrian926a a răspuns (pentru Adrian926a):

Si da in primul rand pune alt email