| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am instalat driverele AMD, dar nu reusesc sa fac sa mearga Catalyst Control Center.
Am reusit sa-l deschid, dar cand dau click oriunde, se inchide automat.
Am mai incercat pana acum sa-l reinstalez de 2 ori si niciun rezultat. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| ChristianXLX a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie treaba aceasta si am dat un restart la calculator si nu a mers apoi l-am lasat sa se "odihneasca" am sters toate driverele si le-am instalat din nou, aprpo sa nu incerci sa instalezi mai multe drivere deodata deoarece la unul se da restart cand celalalt sse face sau este 100% dar nu se salveaza tot si tu il vezi ca s-a terminat dar nu s-a si salvat...