| Cedry2k8 a întrebat:

Am o intrebare legata de driverele placii video.

Am o placa video AMD Radeon HD 8600/8700M de 1GB. Am dat update din AMD Catalyst Control Center si am updatat AMD Catalyst Software Suite, de fapt mi-a instalat AMD Gaming Evolved si de acolo am mai dat un update si am luat versiunea 14.12 Catalyst Omega.
Tin sa precizez ca am si AMD Catalyst Control Center si AMD Gaming Evolved.

Acum, marea intrebare este : Cu ce ma vor ajuta toate chestiile astea instalate in gaming? Nu este o diferenta foarte mare in GTA IV, FIFA 15, etc...

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu te vor ajuta la nimic. Doar daca ai gaming evolved pornit si te joci ceva optimizat pentru placile video amd primesti niste pucte. La nu stiu cate acumulate iti poti cumpara un joc cu ele.