| iLau a întrebat:

Tocmai ce m-am apucat de Youtube. https://www.youtube.com/watch?v=aVSODHikGTo :). Daca va place dati un Like, Share si un Subscribe.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tocmai te-ai apucat de youtube? laughing)) da e cumva un joc sau ce? laughing))
Daca ai incarcat cateva video-uri asta nu inseamna ca te-ai apucat, ci ai incarcat... laughing)) Nici nu ma ostenesc sa ma uit dupa toate cele spuse pentru ca imi imaginez deja... laughing))

| iLau explică (pentru lpavel):

Bine cum spui tu... In loc sa-mi spui daca am facut ceva gresit la video. razi de mine. demn pentru un roman.

| lpavel a răspuns (pentru iLau):

Bine! Imi cer scuze! Hai ca m-am uitat! Ce pot spune? Totul e ok dar urasc astfel de jocuri fara sens! De ce? Pentru ca demult nu mai sunt copil, totusi imi plac jocurile dar nu de astea, EX : Battlefield 3, 4; Crysis 1, 2, 3 etc Sper ca nu te-am suparat iar! happy

| iLau explică (pentru lpavel):

Nu m-ai suparat. dar chestia e ca nu ma duce PC-ul ca sa filmez jocurile astea. Totusi o sa incerc Crysis 2. happy

| lpavel a răspuns (pentru iLau):

Bine! Bafta! happy

| adisor19200111a a răspuns (pentru lpavel):

Mah, omu nu are lag, dar ii trebuie o calitate audio mai bunawinking