| GaaraTH a întrebat:

Tocmai ce mi-am stricat castile hyperx si vreau sa imi folosesc castile telefonului la pc pentru o perioada de timp. am niste casti Sony (am dat in jur de un mil. pe ele). sunt castile telefonului. jack ul mi se potriveste perfect. ele imi merg foarte bine. le-am bagat in boxa(merg) si in pc merg, dar exista o singura problema..Nu imi functioneaza microfonul castilor.Tin sa mentionez ca eu la aceste casti nu am microfonul iesit(e amplasat undeva in interior).Dau Funda kappa.

1 răspuns:
| eusuntroman a răspuns:

Daca nu ai jack și pentru microfon nu o sa iti mearga la PC, jack-ul ala e facut special pentru telefoane la care sa mearga in acelasi timp ca de exemplu daca ai o "telecomanda", nu o sa iti functioneze si la calculator, doar la telefon.