| biacool00 a întrebat:

Tocmai m-am apucat de Farmerama si dupa ce s-a terminat acel trailer nu mai stiu ce sa fac...Imi puteti da un sfat? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un triler, ci este un tutorial despre ce trebuie sa faci in Farmerama. Si poti mai departe sa iti cresti experienta. Iti poti face vecini cu ajutorul Forumului in Topicul "Vecini:curatarea pasunii". Vecinii o sa te ajute mai departe de la lvl 18 in sus. Asa de la lvl 25 o sa ai parcul si de la alt lvl o sa ai o alta pasune care are un pom ce iti da experienta cu ajutorul stelutelor. Acum poti pune parcele si planta salata si grau, sa faci hrana pentru cusca ta cu gaini si sa treci lvl. Pupici! kiss

| biacool00 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc mult de tot! Raspunsul tau chiar m-a ajutat!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru ce. st lvl 63 deci stiu multewinking