| IGPI a întrebat:

Tocmai mi-am instalat un joc numit 'Heroes & Generals' dupa ce s-a instalat am intrat m-am logat etc. si din greseala l-am inchis, apoi am incercat sa-l pornesc dar a stat vreo jumate de ora sa se incarce si cand a ajuns la sfarsit, nimic apoi l-am inchis si deschis iar si la fel. nu se mai deschise si ramane pe loading la 'synchronizing game maps" ajutor va rog, ce poate fii? ce pot face?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Din proprie experienta, e foarte usor sa corupi fisierele jocului. O simpla defragmentare e de ajuns, si singura solutie ar fi reinstalarea jocului.

Pe scurt, reinstaleaza jocul si incearca din nou.
Mult noroc la alergat prin padure!

1 răspuns:
| Artanis a răspuns:

Ai incercat un re-install? Poate ajuta