| xcristix a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 7 dar nu imi merge aero, cred ca din cauza placi video nVIDIA geforce 4 mx 440, am cautat driver pe nVIDIA dar imi zice ca am deja driver,iar cand dau la trobleshout aero and transparency imi zice ca am driverul prea vechi, si am incercat sa descarca driverul manual, am dat search pe google si toate driverele cereau win xp sau 2k, si totusi am incercat sa-l instalez dar mi-a zis ca nu suporta OS meu(am descarcat ultima versiune a driverului pentru placa mea)Mai am vreo sansa sa ma bucur de aero fara sa schimb placa video?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU merge! Ai placa video prea veche! Cred ca si-a facut treaba din 2002 si pana acum! Are 10 ani! Ce mai vrei de la ea? ...inca mai duce un Xp dar AERO, NU.
Te sfatuiesc sa ramai totusi la windows 7.
Bafta!

| xcristix explică (pentru neluL):

Mersi,chiar o sa raman la windows 7, eu am un pc vechi(amd ahtlon xp 2400+ si ram 1gb)si totusi imi merge bine windows 7 si cu antivirus si messu deschis+vreo 2 taburi deschise in mozilla, dar eu ma mir cum de imi merg jocurile, ca nu am instalat driverul.pricum mersi de raspuns, iti dau funda

3 răspunsuri:
| допинг a răspuns:

Cristi happy Toata lumea stie ca Windows 7 este cel mai bug`uit windows din toate windows`urile happy Iati windwos xp este cea mai buna creatie a microsofulu`i happy Merg toate jocurile este classic, bun, de folos! merg toate jocurile pe el happy Merge super. Funda? puppy dog eyes

| xcristix explică (pentru допинг):

Sincer,din toate sutele mele de cautari pe internet despre windowsuri am vazut ca toata lumea stie ca windows 7 este cel mai bun windows, si vista cel mai buguit, nou nu inseamna buguit