| anonim_4396 a întrebat:

Toti utilizatrii de net! Pe internet in 2003 a aparut BLACK WINDOW (vaduva neagra). Si astazi virusul este de negasit, patrunde in PC si distruge incet si sigur antivirus. Peste 3 zile: Virusul... ARDE PLACA VIDEO! SI STERGE MEMORIA!
Am cautat pe net. un anti-virus!
Stiu de virus: Un prieten mi l-a trimis (PC lui a fost distrus de el in 2004) sI MI-A DISTRUG O PARTE BUNA DE ANTIVIRUS IN 3 MIN! A retras virusul, dar inca semnele lui sunt foarte vizibile (Mentionez ca am antivirus Premium de firma foarte mare)
Daca stii un antivirus care sa-l distruga (Eu pot sa-l distrug manual) Dar si pentru ceilalti oameni care vor ramane fara calculator!

4 răspunsuri:
| Cristi_8211 a răspuns:

Credibil? Da... Ok, doar sa stiti : Run>Ip4v>ctr+a+F5 (asa il stergi)

Răspuns utilizator avertizat
| RocKzZ a răspuns:

laughing Eu nu am ramas tongue

| WebMasta a răspuns:

Black Window? (Fereastra Neagra) Se scrie Widow si nu veni cu glume din astea ca ne sperii copiii.