| Percik a întrebat:

Daca anti virusul depisteaza un virus il sterge automat? am NOD32

Răspuns Câştigător
| CosmiNeeel a răspuns:

Nu stiu sigur cum actioneaza la NOD32, in mod normal da, daca nu ai tu o optiune in care il poti sterge
Succes happy

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| eucumine010 a răspuns:

De obicei da. Totusi e posibil sa te intrebe pe tine daca il sterge sau il muta in carantina.

| mona a răspuns:

Depinde de tipu de antivirus, am avut si eu nod 32 si nu il stergea automat, sunt antivirusuri care uneori isi fac treaba cum trebuie, uneori nu

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu nu il indeparteaza imediat doar il plaseaza in carantina daca ai Nod32 Antivirus 5 big grin. Funtita?puppy dog eyes.

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu nu il sterge il plaseaza doar in carantina daca ai NOD 32 Antivirus 5 happy. Sper ca te-am lamurit si daca tot nu ai inteles te rog sa ma contactezi happy. Fundita?puppy dog eyes.