| AnonimEsteEu a întrebat:

TPU am dat de alta problema...De curand mi-am luat un pc de 3 gb ram, etc. Dar cand vreau de exemplu sa intru pe gmail (google mail) sau pe facebook imi zice ceva despre numai stiu eu ce certificat de securitate (am windows 7) si am dezinstalat antivirusu (am mai vazut acolo cateva inf dar nu prea m-a ajutat la nimic)Dau funda la cel care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Cel mai bine suni la cei de unde ai luat PC-ul! Îi întrebi despre această problemă nu cred că ține de Firewall sau Antivirus!

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Instaleaza antivirusul...tu de ce crezi ca certificatul de securitate...etc pentru ca daca nu ai antivirus pc tau e o tinta foarte usoara!
Poti lua virusi chiar si de pe net!
FUNDA>?