| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

TPU am deschis un canal de Youtube puteti sa mergeti la mine pe canal si sa v-a abonati si like-uri daca vreti

Link Abonare si LikeȘhttps://www.youtube.com/channel/UCvskS0uhNOUBHtTJcQLaNfQ

1 răspuns:
| BMicha3l a răspuns:

Cei care se aboneaza la tine... se aboneaza pentru ceea ce faci tu pe acel canal. Eu unul nu m-as abonal la cineva care cerseste abonati. Daca vrei o "cariera" pe viitor cu youtube-ul incearca sa fi atent la detalii. De ex. sa nu iti apara programul de filmat si chestii de genul in fine... sunt multe de explicat, pe scurt. daca te ti de treaba si esti serios sa postezi saptamanal sau ceva de genul or sa vina abonatii singuri, dar cum am zis este greu. Pentru ca sunt multi care fac youtube. Succes! happy