| Adrian_Creciunescu_1967 a întrebat:

TPU am nevoie de doua conturi premium de minecraft ca sa ma pot loga pe tehnic launcher si sa pot juca pe servere de attack of b-team cine imi poate da niste conturi publice ca sa pot juca cu un prieten are o funda mare si lata sau daca nu zicetim cum sa ma joc pe servere de attack of b-team multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Ai aici o lista cu conturi premium :D Funda? http://fabimc.tumblr.com/PremiumList

| Adrian_Creciunescu_1967 explică (pentru Zdog):

Le-am incercat nu merg

| Zdog a răspuns (pentru Adrian_Creciunescu_1967):

Asta e... nimeni nu o sa-ti dea gratis conturi premium.Il poti cumpara de pe Minecraft sau conturi folosite de pe OLX { atentie alea de pe OLX au ban pe MCSG sau Mineplex }