| pittbull123 a întrebat:

TPU am o intrebare la fifa 07 nu gasesc echipa Oland si stiu ca la englezi se zice Netherlands si am cautat dar tot nu am gasit-o va rog spuneti-mi dc si cum sa fac sa o gasesc dau funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naţionala Olandei, din ce-mi aduc eu aminte nu apare în FIFA 2007. Cel mai probabil există patch-uri şi cu această naţională. Descarcă-le şi instalează-le.

| Yandel a răspuns:

Vezi aici http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=17781 dar ai grija ca o sa te afecteze daca bagi patchul si dupa aia o sa vrei sa joci online cu cineva.

| M4a1D3aD a răspuns:

Ma trebuie sa descarci pahch-ul sau iti iei o versiune mai noua la fifa ca asa avea si varamiu si avea Oland

| Blake005 a răspuns:

In engleza Olandei i se mai spune si Holland, dar, din cate stiu eu, in FIFA 2007 nu exista echipa nationala a Olandei sau a Japoniei