| killer007 a întrebat:

Nu stiu daca m-ai este o asemenea intrebare postata dar am cautat si nu am gasit. Care stie cum se fac trick-uri in fifa 2010 pe tastatura... Adica, care sunt controalele?

2 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Depinde cum sunt setate butoanele.Normal cu shift apasat plus combinatii din sageti ar trebui sa-ti iasa

| killer007 explică:

Nic, asta stiu deja. Imi iese rainbow, braziliana, dar am vazut pe net ca sunt multe, de obicei sunt facute cu un joystick... Ma gandeam ca se pot face si pe pc cu anumite combinatii. Le stie careva?