| SlenderMan299 a întrebat:

TPU am un pc bun si nu stiu de ce imi merg greu videourile pe youtube.Pe small Screen imi merg pe 360 bine dar cu scurte opriri si rarute... dar pe full screen imi merge in reluare si pe 360 si pe 240 am reinstalat windowsul! Am scos HardWare Acceleration si nimic.Am instalat Flash Player Si Shockware Player si nimic.Am o placa video Nvida Geforce 5500 fx 256 mb ram si 2 GB Ram.Cum pot sa scap de aceasta problema?

1 răspuns:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Salut. Este temporar asa mi s-a intamplat si mie nu stiu de ce... Maxim 1-2 saptamani va dura. Fundita?