| UserName450 a întrebat:

TPU, am un prieten de 20 de ani care are un PC foarte bun.
Are un procesor de 4, 3 GHz, Memorie 12 GB ram, placa video NVIDIA 5 gb, Windows 8.1 x64
El are nevoie de NFS Most Wanted 2012 in versiunea rar, fara instalare. Instalati NFS Most Wanted 2012, apoi intrati pe mediafire si faceti-va cont, apoi verificati casuta de email, activati contul si logativa, si dati pe upload, add files si selectati fisierul, dar important dati dreapta click pe folderul jocului si dati add to archive, si selectati fisierul jocului. Va rog pls! Cine imi da de pe mediafire, dar sa fie versiunea rar si jocul deja instalat, ca el are parola de administrator foarte puternica. Dati pe copy link apoi pe bara de site dati paste sau lipeste. Cine imi da link-ul mediafire.com?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

La asa ceva nu te va ajuta nimeni laughing