| YounGer a întrebat:

TPU, bunăă. :3
Când intru pe contul de youtube, cum îmi pot schimba numele de utilizator sau poza thinking

Fundă.

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Ei bine contul de YouTube este acelasi cu contul de Google din moment se YouTube-ul apartine Google-ului. Pentru a schimba numele sau imaginea de profil, atunci cand te loghezi pe Youtube o sa apara imaginea ta de profil si numele tau de utilizator in coltul dreapta sus. Dai click pe imaginea ta, click pe Profile si o sa fii redirectionat(a) pe o pagina unde poti modifica oricare din datele contului tau. Pentru a schimba imaginea dai click pe imagine, pentru a schimba numele utilizatorului (poate nu-ti va veni sa crezi) dai click pe numele utilizatoruluilaughing