| Addalightberry a întrebat:

Bunahappy
Cum iti poti schimba poza de profil si numele de utilizator?
Mecri

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...tot la editare schimbi si numele
sper sa reusesti
Mult succes, si o seara frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la Editare profil și acolo faci toate modificările, atât nume cât și poză.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare date logare sau Editare date profil. Numai bine.