| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU cand deschid minecraft scriu numele si dau force update, mi se incarca apoi tot jocu mi se face negru ce pot sa fac? sau daca poate cineva sa-mi dea jocu

5 răspunsuri:
| xs1der a răspuns:

Incearca sa updatezi driverul placii video din My Computer - Click dreapta pe background si dai Properties - Hardware - Device Manager- Display Adapters - Iar acolo dai click dreapta pe ce iti apare si selectezi Update Driver.
Daca nu merge nici asa inseamna ca nu ai destul RAM in PC, deoarece Minecraftul are nevoie de mult RAM, minim 2 GB happy

| alexfotbalpoli explică (pentru xs1der):

M-am uitat la sistemul recrutament sau ceva de genu de la minecraft si a zis ca recomandarea de RAM e 1 gb

| Zatharra a răspuns:

Dezinstalează-l şi apoi instalează-l din nou.
http://minecraft.soft32.com/

| alexfotbalpoli explică (pentru Zatharra):

Dar eu nici nu l-am instalat am facut ce a facut mai multi de pe youtube l-am luat am dat click pe el mi-a aparut sa scriu numele si force update si am dat enter game si inainte de asta am intart in run sia m scris %appdata% ce pot sa mai fac?

| Istrate_Seby_1996 a răspuns:

S-A STIRCAT ia-l inca o data.