| FrameR a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am o problema cu Minecraft: Atunci cand instalez modloader si forge dupa ce termin si intru in Minecraft imi arata cum se incarca modurile si dupa se face ecranul de la minecraft negru si nu se intampla nimic(si asa imi face de fiecare data cand intru in minecraft pana dau force update) Stie cineva ce trebuie facut? Dau fundita pentru raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| JustStylez a răspuns:

Ai sters meta-inf inainte sa bagi loaderul si forgeul?

| FrameR explică (pentru JustStylez):

A asta nu mai stiu stai sa incerc asa!

2 răspunsuri:
| FrameR explică:

Multumesc mult de raspuns! Cred ca prima data am uitat sa sterg META-INF din toate folderele sau nu stiu! Chestia e ca dupa ce mi-ai spus tu acum imi merge! Cred ca miai purtat noroc! Ms foarte multa! Iti dau funda din toata inima mea happy