| KenzorVlad a întrebat:

TPU.Care stie niste jocuri gen mmorpg ceva de genul acesta sau un link cu jocuri. multumes anticipat. funda; x

Răspuns Câştigător
| 4l3x4NdRu a răspuns:

Metin2 4story 2029 online atlantica online drift city wizard 101 kabal microvolts... pentru mai multe intra http://mmohuts.com

2 răspunsuri:
| KenzorVlad explică:

Ms la amandoi ff mult bodix as vrea sa iti dau o funda da nu mai pot :d

| BodiX a răspuns:

Cabat online, Metin2 (ro sau private) 4Story (ro say EG), mai plictisitoare The west, Triburile, Molehil Empire, Gladius, si daca nu-ti place nici unul sa spui ca o sati mai spunwinking