| alexandrusorin99 a întrebat:

TPU...cum pot sa asclut ce melodie vreau in jocul SIMS 3? adica sa inlocuiesc melodiile de la joc cu niste melodii care vreau eu...

1 răspuns:
| Flower02 a răspuns:

Pai, vrei sa asculti melodii din joc sau ale tale, personale? Daca sunt ale tale, e simplu! Inainte sa intri in joc, deschide-ti programul de ascultat muzica, si pune ce melodii vrei, apoi intri in joc, dai pe MUTE pentru melodiile de la Sims ( presupun ca asta se gaseste la optiuni ) si bucura-te de muzica ta!