| AbcDaBcDe a întrebat:

TPU help deci dau sa intru in cs asa si imi apare Half-Life Launcher has stopped working ce sa fac l-am dezinstalat si instalat de 10000 ori s am luate si alte Cs-uri
P.S: Am incercat si faza cu My computer-proprietati-advanced...
Ce sa fac?
Va rog mult ajutati-ma

16 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

Ai încercat să rebootezi windowsul?

| AbcDaBcDe explică (pentru Rührselig):

Cum
?

| Rührselig a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Pui cu un cd de windows să-l reinstalezi.

| AbcDaBcDe explică (pentru Rührselig):

Pai nu vreau sal reinstalez sad

| Rührselig a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Mai încearcă alt cs, ar fi de mare ajutor dacă ai putea face print atunci când îţi dă eroarea.

| AbcDaBcDe explică (pentru Rührselig):

Cum fac?

| Rührselig a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Butonul printscreen, când apare eroarea, să-l apeşi, după deschizi paint şi apeşi ctrl+v.

| AbcDaBcDe explică (pentru Rührselig):

Si cum o pun in browser

| irinelk a răspuns:

Click dreapta pe counter strike! Apoi dai pe meniul compatibility si bifezi Run this program in compatibility mode for : si alegi windows-ul pe care il ai!

| AbcDaBcDe explică (pentru irinelk):

Pai am windows 7 si acolo nu imi apare

| irinelk a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Pai atunci bifeazale pe rand pe toate. S-ar putea sa mearga! Eu asa faceam!

| AbcDaBcDe explică (pentru irinelk):

Tot nu vreau am incercat

| irinelk a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

E ceva de la cs sau de la opengl clar! Ia un cs mai classic sa vezi daca merge. Poate nu ai driver bune, totusi e un cs performant NVidia E5

| AbcDaBcDe explică (pentru irinelk):

Mda acma imi da si la google chrome si mt2... google chrome has stopped working.