| katrina21darrell a întrebat:

TPU help me.Incep asa.La lady popular de vreo 2 zile cand incerc sa fac jocurile alea master mind, duelul de moda, conecteaza punctele etc.Cand termin imi arata ca se incarca si nu se mai opreste doar se incarca incontinuu. Ce sa fac? Bow+vot

Răspuns Câştigător
| RainbowSky a răspuns:

Pai daca te-ai jucat de 2 ori deja pe acel joc nu mai vrea sa se incarce de obicei sau daca te-ai jucat odata atunci trebuie sa astepti mai patesc si eu cateodata asa

1 răspuns:
| katrina21darrell explică:

Nu e aia fata da lasa ca s-a rezolvat mersi multhappyIti dau si funditalaughing.Nu mergea ca era cazut netu.Si dupa mi-a scris Web page not avaible ceva in gen.Dar azi le-am facut