| mymy a întrebat:

Cum sa joc master mind pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Hmm...cum sa iti explic.Deci trebuie sa completezi cu culoarea potrivita. Mai intai trebuie sa afli culorile.Iti dai seama dupa cercurile albe care apar in dreptul fiecaruia.Fiecare cerculet alb inseamna ca ai ghicit o culoare, iar cercul negru inseamna ca ai ghicit si culoarea dar si locul potrivit culorii respective. Tu trebuie sa ghicesti fiecare culoare, iar apoi sa ii gasesti locul potrivit. Succes si sper ca ai inteles. Daca mai ai vreo nelamurire trimite-mi un mesaj si eu iti voi raspunde cu cea mai mare placere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ghicit toate culorile dar imi spune ca am pierdut ...cine sa mai inteleaga ceva?