| P_Sergiuu_1985 a întrebat:

Tpu..intrebare la dragon city: vreau dragoni legendary dar nu stiu ce sa combin... ajutati-ma.dau funda! happy happy happy

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Gumy + Gumy = legendar big grin (am 15 )
Gumy = dragon de fier +dragon sarpe
100% merge big grin! A da si legendar + legendar = un unicorn
unicorn+ (un element ) = un super dragon big grin ( nu stiu cum se numesc ca nu apar la shop )

Ps. : am lvl 41 stiu ce zic!

3 răspunsuri:
| albuiulian a răspuns:

Stiu eu... combina cool fire+ armadillo, soccer + armadillo, gummy+ armadillo, soccer + cool fire, pirate+petroleum etc FUNDA?

| P_Sergiuu_1985 explică (pentru albuiulian):

Am pirat cu petroleum

| P_Sergiuu_1985 explică (pentru albuiulian):

Va Multumesc