| SlenderMann a întrebat:

TPU la prince of persia warrior within iti trebuie neaparat water sword sa termini jocul?

1 răspuns:
| Starko a răspuns:

Nu neaparat, water sword o primesti daca iei toate upgrade-urile la viata din joc, iar daca le iei pe toate vezi ce s-a intamplat adevarat in joc, sfarsitul acesta se mai numeste si "sfarsitul secret" iar daca nu le iei te vei bate cu kaileena si vei vedea ce a prevenit printul sa faca cand a folosit masca lui maharaja. Sper ca te-am lamurit. happy