| zuzyzuly a întrebat:

TPU, ma inebuneste Minecraft-ul, chiar nu intleg de unde sa le dau username-ul la autentificare, ca sa il joc, daca ei nu mi l-au cerut cand mi-am facut contul? Ma poate ajuta cineva?
PS: Nu am cumparat jocul, am intrat pe siteul oficial si i-am dat download la versiunea de 270 KB, pentru cei care stiu despre ce este vorba...

Răspuns Câştigător
| OvidiuHunter a răspuns:

Lasa minecraft-ul lor si ia-ti minecraft sp este tot minecraft doar ca nu trebuie sa il cumperi sau sa ai cont! Eu il folosesc.