| cosminboy12 a întrebat:

TPU mi s-a intamplat o chest ciudata can ma jucam gta san andreas in port crul erarosu doar cerul si apoi verde de ce funda:-)?

2 răspunsuri:
| Dimitrix a răspuns:

Daca asa iti apare peste tot ofi o problema de laplaca video, o fi un mod pe care l-ai bagat, sau o defectiune la GTA. itirecomand sa reinstalezi jocul

| Razvan_Popescu_1994 a răspuns:

Salut, cosminboy12!
Probabil a fost o defectiune tehnica, daca iti apare asa peste tot inseamna ca ti s-a intamplat ceva la joc si atunci iti recomand sa il reinsatalezi.
Succes!