| Ghita_Paun_Sebastian_1990 a întrebat:

TPU este foarte important Jucam Minecraft L-am spawnat pe whither si l-am inchis intr-o cusca apoi cerul s-a facut cerul rosu si erau fulgere tot rosii ce s-a intamplat nu glumiti cu mine e posibil sa fi fost Herobrine?

5 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Frate asa face la fiecare jucator cand face un whiter. Deci e normal.Si nu era Herobrine. Herobrine apare doar daca fulgera de 3 ori pe cer.

| Stan_Dragos_1987 a răspuns:

Era admin sau ceva de genu? Daca da el vrea sa te sperie.Nu te teme si mie mi s-a intamplat asta.

| Stan_Dragos_1987 a răspuns:

Ba.Zii si tu ce Minecraft jucai.

| Stan_Dragos_1987 a răspuns:

Nu a fost Herobrine.Arata asa ceru cand il spawnezi laughing