| Dumitrascu_Lica_1979 a întrebat:

TPU puteti sa ma ajutati cu ceva? in legatura cu gta san andreas la misiunea aia cu masina dansatoarea stiu de unde se joaca din butoanele din dreapta dar eu am ca un fel de mini tastatura si n-am butoanele alea am alta tastatura am bagat-o in spate la unitate la usb ca este usb tastatura se aprinde dar daca vr sa scriu ceva sau sa fac ceva nu merge! ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| jozsef10 a răspuns:

Sau ai putea sa schimbi pur si simplu butoanele cu care faci masina sa danseze, de la optiuni! Si dupa le schimbi inapoi! Cred ca va merge! big grin

| Dumitrascu_Lica_1979 explică (pentru jozsef10):

Cum?

| jozsef10 a răspuns (pentru Dumitrascu_Lica_1979):

Pai de la options, la san andreas, de la controler setup sau confic controls, depinde cum e la tine si de acolo schimbi de exemplu sa faci sa danseze cu sagetile! De ex:num 4 cu sageata stanga si asa mai departe! Sper sa intelegi!

| Dumitrascu_Lica_1979 explică (pentru jozsef10):

Ai Skype? Sa ma ajuti cumva! Ca nu inteleg!

| jozsef10 a răspuns (pentru Dumitrascu_Lica_1979):

Imi pare rau, dar nu am! Eventual incearca cu tastatura! http://www.passmark.com/products/keytest.htm este un test pentru tastatura, sa vezi daca merg butoanele!