| shadow21 a întrebat:

la gta san andreas imi puteti spune cum sa trec de misiunea 10 si anume cea cu numele cesar vialpando cand i-au masina si ma duc in gara la un concurs. iar eu stiu ca masina o poti misca dupa butoanele 2-4 etc. dar in partea de jos apar acele sageti iar eu nu stiu pe care numar sa apas cand imi arata sageata fata sageata spate sageata stanga sau sageata dreapta. dau funda. va implor ajutati-ma

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca iti apare sageata de jos apaso pe aia de jos cand cade in cerc cea de sus apesi pe aia de sus... si tot asa, problema e cand apare una in jos si alta in dreapta sau stanga le apesi in acelasi timp. Daca nu fa rost de un controler tip playstation si va fi mai usor.