| brotherhood a întrebat:

TPU! Salut! Cum pot sa schimb limba la PES. O am in franceza si nu stiu sa schimb limba in engleza!
Va multumesc! CRACIUN FERICIT!

5 răspunsuri:
| anonymus a răspuns:

N-ai cum sa schimbi limba pentru ca nu ai fisierul pentru limba engleza, descarca de pe net fisierul, scrie pe google"pes 2012(in cazul in care vrei 2012) english commentary, muti fisierul img_e in folderul jocului numit img, daca nu ai reusit da-mi un mesaj.

| brotherhood explică (pentru anonymus):

Nu merge

| brotherhood explică (pentru anonymus):

Esti ?

| anonymus a răspuns:

Trimite-mi un mesaj in care imi zici ce pes ai si iti dau eu linkul cu fisierul respectiv.

| danilinio a răspuns:

Eu am pes 2012 si la fel nu pot schimba limba de functionare.HELP!