| KLiNK a întrebat:

TPU, stiti niste jocuri de racing split screen? As vrea ceva facut pana in 2007 sau mai vechi.
Funda.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Screamer/Screamer 2, Lotus. Oldies but goldies. happy

| KLiNK explică (pentru KodrutZ):

Ce amintiri am eu cu Screamer happy. Totusi, nu stiam ca este si Screamer 2. Good old games.

| KodrutZ a răspuns (pentru KLiNK):

Oh, da, si chiar e bun si Screamer 2.

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Ford Racing 3, eu pe asta il jucam cu fratele meu si era bestialhappy. Mai era si Word Racing 2, dar ca sa joci in 2 playeri iti trebuie si gamepadhappy

| KLiNK explică (pentru DuDDy24):

Wr2 il am. Il joc cu prietenii mei. Imi place ca are o comunitate activa de moderi.