| azazo a întrebat:

TPU vreau si eu niste jocuri in 2 jucatori cu batai sau pusti dar sa nu ne batem noi doi intre noi, sa ne luptam amandoi cu altii, stiti voi... eu cu verisormiu vrem sa ne jucam si nu stim ce jocuri in 2 sa jucam dacastiti dati siteul sau numele jocului dau funda va rog grabiti-va si mai multe raspunsuri, apropo jocurile nu trebuie neaparat sa fie online ok mersi.

Răspuns Câştigător
| alexandru2004 a răspuns:

Sniper elite v2 joci pe lan
NFS World (cu masini)
La nfs tu si cu verisorul tau sunteti raceri ilegali iar botii sunt politistii si voi fugiti dupa ei!
CSS joci cu boti faci mapa la seting 2vs2 tu cu verisoru CT iar boti T! Ti-l dau eu CS

1 răspuns: