| Mirica_Eugen_1995 a întrebat:

TPU, vreau un nume de un canal de gaming.

4 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Poti incerca orice nume vrei tu dar trebuie sa fie original.Asa o sa ai mai multe sanse sa ai un canal de succes.Dar pot sa-ti sugerez un nume cat de cat original dar trebuie sa iti stiu din ce judet esti.Pot sa iti trimit numele in privat si cum l-am si gasit si de ce am nevoie de judetul tau.

| KenNine a răspuns:

Iti propun (IJHGAT Igaming) vine de la Galati. e suta la suta original. Sper sa-ti placa si daca il alegi sper sa ai succes cu canalul de gaming.Noroc!

| tickey a răspuns:

Combina numele...gen Rigen Gaming...asta e o idee