| Petricăă a întrebat:

- Tumblr - De cand am eu blogul, am folosit ca playlist de muzica "SCM Player". De curand am vrut sa mai adaug niste melodii, dar apoi am observat ca dupa ce le-am pus, cand imi deschid lista de melodii de pe blog, in josul playlist-ului imi apare o reclama pe care scrie "AddChoices". A-si cam vrea sa scap de ea.:)) http://injuruluniversului.tumblr.com/

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Poate ti-ai atins sau depasit limita de muzica pe care o poti pune gratis sau si-au schimbat ei regulile.