| DumitruBodnariuc a întrebat:

Un boost de FPS-URI in fortnite cum as putea face? Poate exista aplicații cum ar fi Nvidia Geforce now, pe mine ma interesează altele deoarece pe Nvidia Geforce now exista un mic delay ce nu îl suport!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Il faci cumparand piese mai bune sau un pc nou. Eventual verifici taskbar si inchizi tot ce poate afecta conexiunea la internet.

| PainTech a răspuns:

Salut!
Orice serviciu de gaming in Cloud are acel "delay" din cauza conexiunii. Deci daca nu suporti o mica intarziere de cateva milisecunde atunci asta nu e o solutie.

Instaleaza Fortnite pe PC-ul, fa setarile grafice astfel incat sa se miste bine, dezactiveaza aplicatiile si serviciile de care nu ai nevoie.