| aventador a întrebat:

Un coleg din clasa mi-a spus ca exista jocul god of war online in care iti creezi propriul personaj kratos, eu am cautat dar nu am gasit, daca cineva a gasit jocul pe net sa imi dea site-ul de la pagina principala a jocului FUNDA EVIDENT

Răspuns Câştigător
| CoNy_5377 a răspuns:

Daca te referi, la un mini-joc flash, e acesta: http://www.allfreegames.eu/free-online-games-play-God+of+War-11195.html
Daca te referi la seria God of War I, God of War II, God of War III, nu este asa ceva online, cel putin nu inca.

1 răspuns:
| GhitaCelObraznic a răspuns:

Este God of War online se numeste God of War Ascension iti creezi propriul personaj care arata exact ca si Kratos iti alegi un zeu si deblochezi magii, puteri, arme etc.Pt mai multe detalii cauta pe YT