| CataSimaSima a întrebat:

Un hack pentru crossfire europe? fara sa fiu detectat...

5 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Salut!
Acum 2 zile tocmai am luat ban pentru 9 zile pentru tentaviva de hack, am rank 2nd lieutnant (bara galbena); am avut foarte mare noroc, pentru ca de obicei iti da ban permanent.
Te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca e foarte naspa cand pierzi un cont.
Joaca Search and Destroy ca sa cresti mai repede, si cu cat joci mai mult, cu atat o sa joci mai bine.
Nu te enerva cand vezi hackeri, incearca sa le dai kick, si daca nu isi iau, sa iesi de acolo, si intri in alt room.
De obicei daca joci la S&D isi iau kick.
Si tine minte ca nu sunt hackuri care sa nu fie detectate pana la urma, iar reporturile nu sunt degeaba.
Succes!

| CataSimaSima explică (pentru vlad89c):

In crossfire europe se da ban pe 1 zi, o saptamana, 2 saptamani, o luna si permanent.

| vlad89c a răspuns (pentru CataSimaSima):

laughing si pentru ca eu am luat pe 9 zile ce inseamna?

| CataSimaSima explică (pentru vlad89c):

Nu stiu...

| CataSimaSima explică (pentru vlad89c):

9 zile si 23 ore.